HAKKIMIZDA

Oklay Ofis; uzman kadrosu, modern hizmet anlayışı ve vizyonu ile İzmir /Karabağlar caddesinde bulunan 1500 m2 showroomda hizmet vermektedir.Ürünlerimiz TSE belgeli ve 3 yıl garantili olup,firmamız İSO 9001 belgesine sahiptir.

2012 yılında Türkiyenin en büyük ofis mobilya üreticisi BÜROTİME firmasının İzmir bölge bayiliğini alarak liderliğimizi taçlandırdık. Oklay Ofis dinamik ve genç kadrosu ile doğru strateji üretip bunları uygulamadaki kararlılığı ile uzun dönemli hedeflerini 10 yıl gibi kısa sürede gerçekleştirip sektörün lider firması olma başarısını göstermiştir.

Oklay Ofis olarak içmimarlarımız tarafınca projelendirilen mekanınızın komple dekorasyonunu size en uygun olan çözüm ve kriterde gerçekleştirmekteyiz. Konusunda tecrübeli satış personelimiz size en uygun ürün seçiminde yanınızda olup siparişin takibi ve teslimatıyla en ince detayına kadar ilgilenmekteyiz. Konusunda deneyimli personellerimiz tarafından ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Oklay Ofis zirvede kalmanın zirveye ulaşmaktan daha zor olduğunu bilmekte ve bu sorumlulukla hareket etmektedir.HİZMETLERİMİZ

Nakliye ve Montaj, anahtar teslim Projeler, uzman danışmanlık, kurumlara özel yerinde tespit...

Yerinde Tespit

Siz değerli müşterilermizin telepleri doğrultusunda ilgili mekana gelerek, ister anahtar teslimi isterseniz mekanın belli bir bölümü ölçü ve fotoğraflarını çekip size en uygun olan çözüm ve kriterdeki gerekli çalışmalar yapılıp sunumu hazırlanır.

Anahtar Teslim

Hastahaneler, Belediyeler, Okullar, Plazalar, Ofisler, Restoran ve Kafeterya uygulamalarını kapsar.

Danışma

Konusunda tecrübeli satış personelimizin yardımlarıyla size uygun ürün seçiminde yanınızda olup siparişin takibi ve teslimatıyla en ince detayına kadar ilgilenilir.

Nakliye ve Montaj

Konusunda deneyimli personellerimiz tarafından Nakliye Montaj hizmeti vermekte olup özenli ve düzenli çalışma sunar.

Çeşitlilik

Mağazalarımızdaki tüm bu çeşitlilik, sevdiklerinize ve kendinize en güzel mobilyaları seçebilmeniz içindir. Mobilyadan kanepelere mağazalarımızda yüzlerce ürün çeşitliliği vardır.


MAĞAZA GÖRÜNTÜLERİMİZ

Mağaza görüntülerimiz aşağıdadır inceleyebilirsiniz.